Ponuka PDF Tlačiť Email
Firma TECHNOHALL Slovakia  SK s.r.o., držiteľ certifikátu ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 sa sústreďuje predovšetkým na komplexnú obnovu bytových domov a priemyselných objektov, realizáciu zateplovacieho obvodového systému na nových budovách, generálne rekonštrukcie plochých striech, realizácie hydroizolačného a zateplovacieho systému na nových strechách.
V balíku poskytovaných služieb náš klient nájde kompletné riešenie a realizáciu zateplenia obvodových stien, vrátane výmeny okien a vchodových dver, riešenie a realizáciu rekonštrukcie tepelnej izolácie a hydroizolácie plochých striech, strešných protipožiarnych výlezov. Pri celkových obnovách bytových domoch ponúkame generálnu rekonštrukciu balkónov, realizáciu vchodových prístreškov.
Našim klientom poskytujeme bezplatné poradenstvo, vypracovanie projektu a vypracovanie cenovej ponuky, samozrejmosťou je servis a garancie po ukončení realizácie. Pracujeme s materiálom od rôznych dodávateľov, pričom používame len certifikované systémy, ktoré spĺňajú všetky normy.
 

Kontakt

TECHNOHALL SLOVAKIA SK, s.r.o.
Papraďová 1/A 
821 01 Bratislava 
SLOVENSKO

Tel.: +421 (0) 905 289 153

Email:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript, aby ste ju mohli vidieť.

www:
www.technohall.eu

Certifikát BUREAU VERITAS

Certifikát BUREAU VERITAS